+08 7029774

Vårt danska team

CEO | Eksport | Administration

Morten Brøgger Kristensen

Morten Brøgger Kristensen

CEO

E-mail: mbk@cobi.dk
Tlf.: +45 30 55 45 74

Lennart Axen

Lennart Axen

Export Sales Director

E-mail: lennart@cobi.dk
Tlf.: +45 30 99 53 73

Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: +45 30 89 60 76

Salg | Marketing 

Lars Jørgensen

Lars Jørgensen

Intern salgskonsulent

E-mail: lars@cobi.dk
Tlf.: +45 70 25 25 22

 

NN

NN

Export coordinator

E-mail: cobi@cobi.dk
Tlf.: +45 70 25 25 22

Soritty Hem

Soritty Hem

Supply Chain Manager

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: +45 70 25  25 22

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Kommunikations- og marketingkonsulent

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: +45 70 25 25 22

Terapeuter

Pia Christensen

Pia Christensen

Konsulent / fysioterapeut, Region Midtjylland og Region Nordjylland

E-mail: pia@cobi.dk
Tlf.: +45 61 16 65 22

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Region Hovedstaden og Region Sjælland

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: +45 61 37 25 22

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syddanmark og Region Midtjylland

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: +45 40 46 25 22

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut, Region Sjælland og Region Syddanmark

E-mail: camilla@cobi.dk
Tlf.: +45 21 99 53 60

Kristian Markussen

Kristian Markussen

Konsulent / fysioterapeut, Region Hovedstaden og Region Sjælland

E-mail: kristian@cobi.dk
Tlf.: +45 21 99 53 61

Service & lager

Frederik Nørskov

Frederik Nørskov

Teamleder, Lager & Service

E-mail: frederik@cobi.dk
Tlf.: +45 54 33 36 19

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: +45 40 26 83 19

Kristinn Gudmundsson

Kristinn Gudmundsson

Facility og proces ansvarlig

E-mail: kristinn@cobi.dk
Tlf.: +45 70 25 25 22

Cobi Rehab vill gärna hjälpa dig.

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få veta mer om våra produkter.

You have Successfully Subscribed!